Kisipari keltetőgépek megrendelésre
Autómata forgatós keltetőgépek hőszabályzós Biztonsági rendszerrel és riasztással felszerelt Szendvicspanelből készült MIDI Kézi Manuális páraszabályzós239 990 Ft
Mielőtt keltetőgép vásárlásról dönt,had segítsünk!
Kérjük válasszon magyar terméket és kerülje a külföldit.Van belőlük sokféle,kínai,lengyel stb,mindent is tudnak,meg 100 év a garancia rájuk,de a fele sem igaz.Ha biztonságosan akar termelni akkor csak magyart vegyen.A külföldi nem segít ha baj van.Nem is tudna.Mi magyarországi gyártók vagyunk 30 éve,jót akarunk az ügyfeleinknek.Olvassa el a főoldalon,bal oldalt található,I-vel jelölt FONTOS TUDNIVALÓinkat.Szánjon rá 3 percet,a saját érdekében!
A “MIDI” sorozat keltetőgépeinek gépháza 19 mm falvastagságú ragasztott szendvicspanelekből készül (kívül-belül polisztirol lemez, közötte extrudált poliuretánhab hőszigeteléssel).
A panelek illesztései vízmentesen tömítettek. A gépház gumilábakon áll.
A gép belsejében lévő központi ventilátor légkeveréssel végzi az egyenletes hőelosztást és egyben a gép átszellőzését is biztosítja. A ventilátor intenzív légáramában van elhelyezve a keltetőtér fűtését ellátó csőfűtőtest.
A hálózatra csatlakozással indul a gép összes további funkciója, a légkeverő ventilátor, a fűtés és hőmérséklet szabályzás, stb.
A hőszabályzó kijelzője tizedfokos pontossággal mutatja a keltetőtér hőmérsékletét.
A hőmérséklet beállítást tizedfokos állítási lehetőséggel tudjuk elvégezni. A szabályzó a beállított hőmérsékletet tized pontossággal ”behozza” és tartja.
A hőmérséklet megemelkedése esetén először letiltja a fűtést, azután beindítja a levegő befúvó ventilátort és hűti a gépet.
Távriasztásra is alkalmas.
Ha a gép működése során esetleg áramkimaradás van, akkor a gép leáll, de az áramszünet után újra visszaáll a beállított értékekre. Nem “felejti” el a beállított értékeket.
A gép a légkeverős szekrényes gépek családjába tartozik, az ennek megfelelő technológiai adatokat vegyük figyelembe.
A gépnek 5db perforált lemez tojástálcája van, ezekbe tegyük a tojásokat elfektetve, ahogy a fészekben is vannak.
Alulra tegyük be a párologtató vizes tálcát, a kémlelő-ablakra belülről a páramérőt.
Ha a levegő kifúvó nyílás keresztmetszetét csökkentjük, nőni fog a páratartalom. A nyíláson lévő csappantyúval beállíthatjuk a kívánt páratartalmat.
Amennyiben bujtatógépnek használjuk, akkor az előkeltetőből átrakjuk a tojásokat ebbe a gépbe, és ebben fognak kikelni. Így az előkeltető nem szutykolódik össze, az átrakás után azonnal indítható az újabb keltetés. Ha az előkeltetőket 5 naponként indítjuk, akkor egy bujtatógéppel elláthatunk 4 előkeltetőt.
Ha a tálcákban kézzel forgatjuk a tojásokat, akkor előkeltetőnek is használhatjuk a gépet, azaz végig vihetjük a teljes keltetési folyamatot.
Készülhetnek emu és strucctojások bujtatására is, természetesen más-más magasságú és tálcakiosztású tálca készletekkel.
Használata részletesen a géphez mellékelt Használati Utasítás-ban található!